O projektu

Tiskové zprávy

Nové webové stránky Dolního Poohří

Destinační agentura Dolní Poohří, o.p.s. na adrese http://www.dolnipoohri.eu spouští dnešním dnem nové oficiální webové stránky. Vizuální vzhled opět vychází z graficky znázorněné vlny na řece Ohři v modrobílé barvě, která byla zvolena jako nosný prvek pro všechny propagační aktivity agentury.
Samotný web se snaží být jednoduchý a hlavně výstižný, proto je rozdělen do osmi odkazů – záložek, ve kterých naleznete pořádané akce v celé oblasti Dolního Poohří s vyhledávání dle data konání, místa a trasy určené k návštěvě turistou i místními obyvateli, služby spolu s ubytovacími a gastro zařízeními. Tato sekce není v tuto chvíli naplněna a rádi bychom, aby si jí postupně doplňovali sami provozovatelé zařízení. V neposlední řadě nesmí chybět mapa, na které všechny uvedené objekty, trasy a aktivity jsou vyznačeny a na uživateli je ponechán i výběr dle jeho potřeb.  V dolní části titulní stránky naleznete kontakty, možnosti spolupráce s naší agenturou či tiskové zprávy a také jsou svými znaky uvedeni zřizovatelé agentury. Stránky obsahují i reklamní plochy pro potenciální zájemce.
Jelikož se stránky snaží být otevřené i pro širokou veřejnost, je možné přidání obsahu registrovaným uživatelům. Postup pro přihlášení je jednoduchý a to nejprve registrací, při které se zadává e-mail, heslo a jméno a následné přihlášení už požaduje pouze e-mail a heslo. Technickou vychytávkou je propojení s webem www.branadocech.cz, takže uživatel, který již je registrován na těchto stránkách pouze zadá údaje k Dolnímu Poohří a nemusí je již zadávat na našich webových stránkách a funguje to i opačně. 
Spuštěním nových webových stránek naše technické spojení se světem nekončí. Od této chvíle nás najdete také na Facebooku http://www.facebook.com/DolniPoohri, kde se budou postupně doplňovat aktuální informace a fota z proběhlých akcí a kromě e-mailové adresy se s námi můžete spojit přes ICQ (638268436) nebo Skype (dolnipoohri1).
Vyzkoušejte si nové webové stránky Dolního Poohří a napište nám, jak se vám nové stránky líbí na dolnipoohri@seznam.cz nebo přidejte na FB To se mi líbí.

Město ŽatecÚstecký krajMěsto KadaňMěsto Klášterec nad OhříMěsto Louny