Ubytování

Průvodce Dolním PoohřímKategorie

Více

Oblast

Určeno pro


Méně

Oblast

Kategorie

Jak

Oblast

Kategorie

Oblast

Kategorie

Oblast

Kategorie

Oblast

Mapa Dolního Poohří

Načítám mapu…

Peruc: Za Dubem

Peruc: Za Dubem

Vytvořil: Anna Bielecká (nabielecka(zavináč)gmail.com)

Oblast: Louny

Bod zájmu: Pension

Určeno pro: Rodina, Senior, Handicapovaný

Jak: Autem, Na kole, Pěšky, Na běžkách

Praktické informace:

GPS: 50°20'43.26310155839508"N, 13°57'42.013435362950986"E

Web: www.peruczadubem.cz

Email: info@peruczadubem.cz

Telefon: (+420) 777 066 738

Adresa: Oldřichova 81, Peruc

Vybavení:

penzion wc_na_patre koupelna_na_patre autobus_zastavka vlakova_zastavka kuchynka obcerstveni spolecenska_mistnost parkoviste nekuracke anglicky seminare internet wifi historicky_objekt bezbarierovy_ptistup vylet zahrada gril ustredni_topeni polstar_deka elektricke_osvetleni umyvarna_tepla elektricka_zasuvka povleceni

Objevte pro sebe a své přátele nadstandardně vybavené stylové ubytování v nově
zrekonstruované usedlosti Za Dubem v obci Peruc na Lounsku. Nachází se uprostřed mikroregionu Perucko s polohou ideální pro pěší i cyklistické výlety v krajině prodchnuté historií Čech, Evropy i planety Země. Vhodné pro rodinnou rekreaci, skupiny rodin s dětmi, setkání přátel, kurzy, workshopy, svatby. K dispozici pro vaše akce je vám i naše stodonlní divadlo.

Máme pro vás k pronájmu zrekonstruovaný dům s kapacitou 11 lůžek, jednu dětskou postýlku a židličku, plně vybavenou kuchyň s myčkou nádobí, v patře kuchyňský kout, dvě koupelny a tři WC. Za Dubem na vás dýchne atmosféra prázdnin u babičky.

V zimě bruslete na rybníčku za humny, vyražte na běžky nebo navštivte některou ze zajímavostí v blízkém i širokém okolí. V létě naskočte na kolo a vydejte se po cyklostezce, která prochází přímo za domem, nechte se okouzlit krásou Českého Středohoří a lužními lesy v meandrech řeky Ohře. Projděte se lesy knížete Oldřicha a objevte kouzlo Perucka. A pak se bavte a odpočívejte Za Dubem!

Líbí se: 0× Nelíbí se: 0×

Komentáře

jeff jeff 16.01.2017 05:10 In this article, I am probably going to www.period-lighting.… discuss a few topics only tangentially related to these rather wonderful automatic anti-magnetic ref. SBGR077 and SBGR079 Grand Seiko www.garantplus48.ru/… watches. Allow me to share with you the reason for this in advance - no one appreciates watches like this overnight. To fully understand the niche appeal of high-end www.ricewatches.org/ Japanese sort-of-dress-watches with special anti-magnetic properties, you need to be in the watch game for a while. Even more niche are www.imitation-watche… cousin watches to these pieces which are very similar in appearance but contain high-end Grand Seiko quartz movements. Those are the Grand Seiko SBGX089, SBGX091, and SBGX903, but more on www.cheapreplicawatc… that later.Opište kód

Město ŽatecÚstecký krajMěsto Klášterec nad OhříMěsto LounyMěsto Kadaň